Zo bereik je ons:

Adres: Paulus Borstraat 41 
Postcode: 3812 TA Amersfoort 
Telefoon algemeen: 033 870 0100 
E-mail algemeen: redactie@stadszaken.nl (Hier ontvangen wij graag je persberichten of nog beter: je RSS-feed) 
E-mail vacaturesvacatures@stadszaken.nl

Team Stadszaken:

Uitgever 
Edgar van Eekelen - e.vaneekelen@elba-rec.nl

Hoofdredacteur 
Jan Jager j.jager@elba-rec.nl

Redactie 
Marko Faas - m.faas@elba-rec.nl  
Jesse Kiel - j.kiel@elba-rec.nl  
Joren Bassant - j.bassant@elba-rec.nl  
Bas Dijkhuizen - b.dijkhuizen@elba-rec.nl

Vragen over vacatures 
Antoine Croes - vacatures@elba-rec.nl